We wrześniu odbyły się cztery spotkania warsztatowe z cyklu „W krainie stuletnich baśni”

We wrześniu odbyły się w auli CKiR cztery spotkania warsztatowe z cyklu „W krainie stuletnich baśni” w którym uczestniczyły dzieci ze szkoły w Kobylance. Mali uczestnicy poznawali piękne polskie baśnie podczas  interaktywnych zajęć czytelniczych pt.: „Kraina dzieci”, „Kraina żywiołów”, „Kraina rycerska” i „Kraina zwierząt”. Nie brakowało gier, zabaw, ćwiczeń edukacyjnych i różnorodnych prac plastycznych inspirowanych treścią baśni autorstwa znanych polskich pisarzy.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków finansowych otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.