Senior w Teatrze i Sprzątanie Miedwia już w nadchodzący weekend.

Przypominamy że już w nadchodzący weekend czeka nas nieco atrakcji. W piątek (21.04) o godzinie 18:00 Sołtys wraz w Radą sołecką Kobylanki zaprasza seniorów na kolejną odsłonę wydarzenia integracyjnego “Senior w Teatrze”, tym razem odbędzie się w formie wspólnej biesiady z Teatr Gwitajcie, zostały już przygotowane śpiewniki dla publiczności oraz jak zawsze pyszny poczęstunek. Serdecznie zapraszamy.

Następnego dnia tj. w sobotę 22 kwietnia z okazji “Dnia Ziemi” wraz z Miedwianie – Stargardzki Klub Morsów zapraszamy do udziału w Akcji Ekologicznej – Sprzątanie Miedwia. Spotykamy się przy amfiteatrze nad Miedwiem o godzinie 14:00. Dla uczestników sprzątania mamy rękawiczki i worki, ale warto zaopatrzyć się w grabki, bosaki czy kalosze. Przygotujemy nasze piękne okolice Miedwia na nadchodzący sezon!