Pierwszy Otwarty Turniej w Laser Tag!

Zespół GOK w Kobylance nie zwalnia tempa!!!

Zapraszamy Wszystkich (dzieci, młodzież i dorosłych) na:

PIERWSZY OTWARTY TURNIEJ W LASER TAG!

Ktoś może zapytać – co to jest ten Laser Tag??? Spieszymy migiem z wyjaśnieniami! Laser Tag to nieinwazyjna, bezbolesna i w pełni bezpieczna wersja paintball’u. Kulki z farby zamieniamy na wiązki laserowe (identyczne jak w pilotach do telewizorów). Uczestnicy ubrani są w “mundury”, które po trafieniu przez przeciwnika wiązką laserową wydają dźwięk i sygnał świetlny – “zabłyśniesz” trzy razy – sorry…odpadasz 🙂

Zapraszamy drużyny 3-osobowe (wiek i płeć nie mają znaczenia). Uczestnicy, którzy nie posiadają drużyn zostaną dobrani z innymi uczestnikami nie posiadającymi drużyny – oczywiście w konkretnych przedziałach wiekowych.

To jest jedyna szansa aby w najbardziej “humanitarny” sposób mieszkańcy ulicy Chrobrego w Kobylance “dołożyli” mieszkańcom Osiedla Zalesie, przedszkolaki gimnazjalistom, strażacy urzędnikom gminnym a Jęczydół Morzyczynowi czy Niedźwiedziowi (lub na odwrót oczywiście) 🙂

Scenariusze gier oraz nagrody pozostawiamy, jak na razie, w sferze tajemnicy – karty odkryjemy tuż przed startem imprezy – będzie ciekawiej i bardziej emocjonująco! A będzie o co walczyć!

UWAGA! Turniej odbywa się w ramach FERII z LEGO w GOK. W tym dniu uczestnicy Ferii (zapisani wcześniej) nie będą mogli liczyć na regularne posiłki (śniadanie + obiad) – wystawiony będzie tzw. “szwedzki stół” – z kanapkami, ciepłymi napojami, przekąskami, itp. W tym dniu autobus “feryjny” będzie kursował tak jak w każdy inny dzień Ferii w GOK.

Kiedy ten Turniej? 22.02.2017 (młodsze grupy startują od godz.9.00 – dorośli od 16:00)

Do kiedy zapisy? do końca 17.02.2017

WPISOWE!!! Uwaga, dzień turnieju objęty jest opłatą wpisową: (formularz zgłoszeniowy oraz regulamin w załączeniu – oryginał zgłoszenia należy dostarczyć do biura GOK)

  • drużyna (do lat 18) – 10 PLN/drużyna
  • drużyna (2 x mniej niż 18 lat + 1 x 18 lat i więcej) – 12 PLN/drużyna
  • drużyna (1 x mniej niż 18 lat + 2 x 18 lat i więcej) – 15 PLN/drużyna
  • drużyna (pow. 18 lat) – 20 PLN/drużyna
  • pojedynczy gracz (do lat 18) – 5,00 PLN
  • drużyna spoza Gminy Kobylanka (bez względu na wiek) – 40 PLN/drużyna

Gdzie gramy? sala główna GOK w Kobylance

W razie jakichkolwiek pytań Zespół GOK jest do pełnej dyspozycji. Koordynatorem Turnieju w imieniu GOK jest Dominik (tel. 500133793)

GMINO KOBYLANKA – CZAS POSZALEĆ!!!!

Formularz zgłoszeniowy