Miedwie Street-Art już w tą sobotę

Wywiad odnośnie wydarzenia do posłuchania: Link do wywiaduplakat miedwie street art officialny

Gmina Kobylanka, portal Hip-Hop.pl i sklep Andegrand.pl zapraszają 2 lipca na Miedwie Street Art – pierwszy w historii Gminy Kobylanka i Jeziora Miedwie festiwal kultury młodzieżowej i sztuki ulicznej.

Tego dnia na terenie plaży, promenady, skateparku i Amfiteatru Letniego będzie się działo. Około stu młodych artystów z całego regionu przybędzie do Morzyczyna zademonstrować swoje umiejętności w licznych pokazach tanecznych i artystycznych.
Całość zakończą występy dwóch topowych artystów polskiego hip-hopu czyli VNMa i Quebonafide.

MOLO/PLAŻA start godz. 13:00

Obok molo odbędzie się pierwszy w historii jeziora Miedwie Bboy & Hip Hop Battle 1vs1 – Miedwie Street Art
Tancerze zmierzą się w kategoriach Bboying oraz Hip Hop !
LINK DO JAMU:

ATRAKCJE SPECJALNE:
– Mecz pokazowy: amerykański futball w wykonaniu zespołu Husaria Szczecin.
– Akademia surfera: skimboard, trickboard (bezpłatne), artystyczna polana dla najmłodszych.

SKATEPARK: Start godz. 13:00

Od 13:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych sportem extremalnym na miedwiecki skatepark, gdzie odbędą się zawody skateboardingu “Miedwie Skate Jam”, prowadzone przez Battle At The Buksy oraz Andegrand.pl. O 13:30 ruszamy z zawodami, a na uczestników czekają nagrody ufundowane przez Andegrand.pl oraz Stoprocent, gadżety i dobra muzyka.

AMFITEATR LETNI:

Na scenie głównej Amfiteatru Letniego rozegrają się kluczowe etapy całego Miedwie Street-Art.

Swoje umiejętności taneczne w specjalnych pokazach zaprezentują takie grupy jak:
USB, Replay Dance Studio, Szkoła Tańca Respect, Mad Boss Army, Flash Back Crew a grupa Power Plumkerzz przygotuje specjalny pokaz beatbox’owy.

Muzycznie na scenie wystąpią:
Sylwia Gajewska Akustycznie, Majestic, PGR$MatiTCU. ChajoS/BKW JAZZ, SAGE/TKZetor, Kapsel, Quebonafide oraz VNM

WAŻNE!!! Wstęp na wydarzenie jak i większość atrakcji będzie całkowicie darmowa.