Koncert-Magiczna Podróż Do Słonecznej Grecji

     KONCERT, KTÓRY MUSISZ USŁYSZEĆ I ZOBACZYĆ!!!! 

Wybierz się z nami na wspaniałą muzyczną podróż do gorącej Grecji. Po Helladzie muzycznie oprowadzać nas będzie genialny duet „Treles Peῆes”.
„Treles Peῆes” – to muzyczny projekt Mitro Dymitriadisa, do którego zaprosił swojego przyjaciela z Berlina, Nikosa Chassirtisa, wielkiego wirtuoza buzouki , którego pełne polotu solówki to znak rozpoznawczy zespołu. „Treles Peῆes” oznacza po grecku „szalone solówki”!
„Treles Peῆes” to tradycyjna, jak i bardziej współczesna, muzyka grecka złożona z utworów najwybitniejszych twórców greckich takich jak Mikis Theodorakis, Manolis Chiotis, Vassilis Tsitsanis, Giorgos Zampetas, Markos Vamvakaris czy Manos Loizos.
Koncert „Treles Peῆes” to oprócz samej muzyki na żywo również intersujące opowieści o Helladzie, jej mieszkańcach oraz obyczajowości, przeplatane muzyką lub nawiązujące do słów piosenek przekazane w pełnej dowcipu i polotu formie oraz….nienagannej polszczyźnie!
Nikos Chassirtis dzięki swojej fenomenalnej technice jest uznawanym wirtuozem buzouki, a jego pełne polotu solówki są charakterystycznym znakiem „Treles Peῆes”.
Dimitris Dymitriadis to gitarzysta i wokalista, który od ponad 20 lat znany jest z projektów latynoamerykańskich i właśnie dzięki świetnej znajomości tego gatunku używa gitary w muzyce greckiej w sposób bardzo charakterystyczny, pełen rytmicznych odniesień do latino.
Członkowie „Treles Peῆes” grali z wieloma renomowanymi muzykami, m.in. z Mają Sikorowską, Kroke, Fanfara Kalashnikov, Jose Torres, Grupo Costa, Boni Tyler i wieloma innymi…

GORĄCO ZAPRASZAMY !!!!