FESTIWAL KULTURY MŁODZIEŻOWEJ MIEDWIE 2018

1. Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance nie ogłaszało, iż Miedwie Street-Art festiwal odbędzie się w tym roku.

2. Profil Facebook Miedwie Street-Art, który nie podlega w żaden sposób pod Centrum Kultury i Rekreacji, niemający żadnych praw do prowadzenia kampanii promocyjnej i informacyjnej o wydarzeniach organizowanych przez Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance wprowadzał Państwa w błąd publikując niepotwierdzone i nieuzgodnione informacje z dyrektorem Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance.

3. Dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance podjęła decyzje o rebrandingu festiwalu Street-Art na FKM – Festiwal Kultury Młodzieżowej MIEDWIE, który odbędzie się w formie koncertowej, artystycznej i sportowej. Niestety z przyczyn niezależnych od Organizatora, czyli Centrum Kultury i Rekreacji nie odbędą się zaplanowane na 6 lipca koncerty SB Mafija i Quebonafide (oświadczenie Artysty Quebonafide):
„Z przyczyn niezależnych od organizatora, a związanych z logistyką koncertową, jesteśmy zmuszeni odwołać występ Quebonafide na tegorocznej edycji imprezy. Jesteśmy po rozmowach z CKiR i dużo wskazuje na to, że
zawitamy do Was w przyszłym roku. Wtedy solidnie zrekompensujemy tę zmianę”.
Do zobaczenia” – Piotr Zawałkiewicz, QueQuality

4. W dniu 7 lipca odbędzie się koncert O.S.T.R + koncert niespodzianka, pokazy artystyczne i sportowe.

Serdecznie zapraszamy na FKM MIEDWIE 2018! Wierzymy, że hip-hop ma łączyć, a nie dzielić! Niebawem oficjalne informacje dotyczące rebrandingu!