Ferie z LEGO 2017

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 do 15 lat (i ich rodziców oczywiście!) z terenu całej Gminy Kobylanka do spędzenia ferii zimowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Kobylance. Proponujemy baaaardzo bogaty program, w którym każdy zjadzie coś dla siebie!

I TYDZIEŃ (13.02.-17.02.) – to czas zabawy i edukacji z klockami LEGO®, LEGO® WeDo, LEGO® WeDo 2.0., LEGO® MoreToMath oraz LEGO® Education DUPLO. Na ten panel zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku 3-15 lat. W zależności od wieku uczestników proponujemy aż cztery poziomy zaawansowania. Będzie to wspaniała podróż do świata fantazji, gdzie każdego dnia przeżyjemy inną, niezapomnianą przygodę. W trakcie zajęć uczestnicy stworzą konstrukcje mechaniczne z klocków LEGO® i uruchomią je z pomocą komputerów. Zajęcia będą odbywały się w ciągu pięciu dni tematycznych i ostatecznie stworzą spójny cykl, w czasie którego uczestnicy zgłębią tajniki mechaniki, robotyki i programowania. Zajęcia zostaną zakończone pokazem dla rodziców i bliskich uczestników. Zajęcia prowadzone będą przez wyszkolonych animatorów posiadających certyfikat Lego® Education i wykształcenie pedagogiczne. Uczestnicy podczas zajęć będą uczyli się koncentracji, rozwijali będą zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną.

II TYDZIEŃ (20.02.–24.02.) – to czas spotkań z książkami, bajkami, baśniami i ich postaciami. To również czas sportu, tańca, nauki pierwszej pomocy oraz spotkań z przyrodnikami. Kulminacją II tygodnia będzie Pierwszy Otwarty Turniej w Laser Tag (elektroniczny paintball) oraz Karnawałowy Bal Przebierańców. Zajęcia prowadzone będą przez wyszkolonych animatorów posiadających wykształcenie pedagogiczne. Uczestnicy podczas zajęć będą uczyli się pracy w grupie, odpowiedniego i bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach życiowych (na drodze, w drodze do szkoły i ze szkoły, w przypadku wizyty nieznajomego, postępowania w trakcie wypadku) oraz odkryją tajemnice świata przyrody.

Uwaga! Ze względu na fakt, że podczas ferii uczestnikom będzie zapewnione wyżywienie (śniadanie/drugie śniadanie + obiad) oraz transport z miejsca zamieszkania i do miejsca zamieszkania – obowiązują OSOBISTE zapisy uczestników (poprzez rodziców) w biurze GOK, Ul. Jeziorna 6. – do dnia 08.02.2017 !!!

Uwaga! Zapisy drużyn do Pierwszgo Otwartego Turnieju w Laser Tag (22.02.2017) prowadzi biuro główne GOK. Zapisy przyjmujemy do 17.02.2017. Wpisowe drużyny 3-osobowej to 10,00 PLN.

Partnerzy Ferii 2017: RoboTec, Czar Bajek – agencja artystyczna, Dragon Event, Gminny Ośrodek Kultury Kobylanka, Szczecińska Grupa Improwizacyjna “Pod Pretekstem”

Życzymy Wszystkim szalonej zabawy i duuuuuuuużo uśmiechu!!!

W każdej sprawie dotyczącej Ferii jesteśmy do Państwa dyspozycji:

tel. 915610356,
e-mail: gok@kobylanka.pl

 Szczegółowe harmonogramy oraz formularz zgłoszeniowy:

Harmonogram – I TYDZIEŃ

Harmonogram – II TYDZIEŃ

 Formularz zgłoszeniowy dziecka