DZIEŃ NR 2 – GMINNE FERIE ZIMOWE 2018 oraz Półkolonia w CKiR

W dniu dzisiejszym dzieci z półkolonii w CKiR otrzymały od zimy najpiękniejszy prezent – śnieg. Mogły ulepić w końcu bałwana, porzucać się śnieżkami i co najpiękniejsze zobaczyć upragniony biały puch. Oprócz białej zabawy panie z ROBOTEC pokazały dzieciom jak zrobić z zimnej porcelany serduszka (które później trafią dla babć i dziadków), jak wygląda “ocean w butelce” oraz jak zbudować łódź i delfina z klocków LEGO.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Rekowie dzieci mogły zmierzyć się w turnieju piłki nożnej na konsoli o puchar Wójta gminy Kobylanka. Najmłodszy uczestnik miał 6 latek! Każdy dzielnie walczył o najlepszy wynik. Dodatkowo dzieci wzięły udział w zajęciach pod hasłem ” Bezpieczne Ferie” przeprowadzonych przez funkcjonariuszy Komedy Powiatowej Policji w Stargardzie oraz w zajęciach “pierwszej pomocy”, które przeprowadził Pan Zbigniew Drohomirecki.

W Morzyczynie dzieci zaczęły od zajęć z “pierwszej pomocy”, następnie dowiedziały się jak zachować ostrożność podczas ferii na zajęciach “Bezpieczne Ferie”. Zostały również przeprowadzone warsztaty artystyczne “Zrób swoją koszulkę” oraz z rękodzieła dla najmłodszych.