Zapraszamy na Świąteczny Jarmark i żywą szopkę do CKiR!

Świąteczny Jarmark i żywa szopka w Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance!

Zapraszamy już grudnia!

Podczas Jarmarku czeka na Państwa wiele atrakcji! W programie mamy żywą szopkę, koncert kolęd a, żeby nie zmarznąć będzie również ognisko! Z atrakcji dla dzieci będzie możliwość przejażdżki na kucyku!

Na stoiskach przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, lokalnych rękodzielników i wytwórców, będzie można zaopatrzyć się w niezwykłe upominki, ozdoby bożonarodzeniowe czy kupić i posmakować świątecznych potraw i wypieków.

Poczuj magię Świąt i przyjdź  7 grudnia do CKiR na Jarmark Bożonarodzeniowy!

Wszystkich wystawców, którzy jeszcze nie zgłosili się do uczestnictwa w Jarmarku, a mają chęć zaprezentować swój asortyment na stoiskach, prosimy o zapoznanie się z regulaminem Jarmarku i wypełnieniu KARTY ZGŁOSZENIA dostępnej poniżej lub w sekretariacie CKiR.

Więcej informacji można zasięgnąć w sekretariacie CKiR oraz pod numerami telefonów:

PLIKI DO POBRANIA:

Karta zgłoszeniowa