Srebrna Odznaka Honorowa Gryfa Zachodniopomorskiego dla Pana Zygmunta Kęszki

W dniu 15 listopada 2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Kobylance w obecności Radnej Województwa Zachodniopomorskiego, Pani Beaty Radziszewskiej, Wójta Gminy Kobylanka, Pana Andrzeja Kaszubskiego,  Sekretarz Gminy Kobylanka, Pani Jolanty Kazberuk, oraz licznie przybyłych gości uroczyście wręczono Srebrną Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego Panu Zygmuntowi Kęszce. Srebrną Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego nadaje się m.in.osobom fizycznym, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej i publicznej, względnie realizacją swoich zadań na rzecz Województwa Zachodniopomorskiego wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju Pomorza Zachodniego. Wójt Gminy Kobylanka wyróżnił również przy tej okazji Panią Teresę Butkiewicz; wręczając puchar podziękował za długoletnią działalność na rzecz kulturalnego rozwoju Gminy Kobylanka. Uroczystość uświetnił występ zespołu “Lipka” pod przewodnictwem Pana Zygmunta Kęszki, odznaczonego Srebrną Odznaką Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego. Serdecznie gratulujemy !

IMG_0019 IMG_0020 IMG_0022 IMG_0024 IMG_0025 IMG_0026 IMG_0027 IMG_0029 IMG_0030 IMG_0031 IMG_0032 IMG_0034 IMG_0035