Spotkanie z Tomkiem Nowaczykiem (Kabaret Czesuaf) – autorem zbioru wierszy dla dzieci

ZNANY ARTYSTA KABARETOWY WYDAJE SWOJE WIERSZE DLA DZIECI!

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami! Tomek będzie czytał swoje wiersze dzieciom, będzie także możliwość nabycia fantastycznych jego książek.

O KSIĄŻCE
“Gupik ma szczęście!” to literacki debiut Tomka Nowaczyka, artysty kabaretowego, związanego z poznańską grupą Czesuaf. Zbiór wierszy dla dzieci to efekt pracy dwóch artystów: słowa autorstwa Tomka Nowaczyka oraz idealnie współgrające z rymowankami ilustracje, stworzone przez znanego rysownika Marcina Skoczka [skoQ.pl].

“Gupik ma szczęście!” to zbiór dwudziestu czterech zabawnych wierszyków dla dzieci. W każdej z rymowanek można znaleźć ciekawą fabułę, niebanalne rymy, zabawę słowem oraz dowcipne i zaskakujące puenty. Każdy wiersz cechuje również niecodzienne poczucie humoru, które jest największym atutem zbioru.

Wiersze autorstwa Tomka Nowaczyka to opowieści inspirujące do aktywnej zabawy słowem zarówno najmłodszych czytelników, jak i tych nieco starszych. Lektura tekstów to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu rodziców i ich pociech, ale także dobry materiał edukacyjny do pracy w szkołach. To świeże spojrzenie na poezję, a tym samym, kolejna wartościowa pozycja wśród literatury dla dzieci.

O AUTORZE
Tomek Nowaczyk to znany polski artysta kabaretowy, założyciel poznańskiego kabaretu Czesuaf, aktor oraz stand-uper. Doświadczenie sceniczne oraz niepowtarzalne poczucie humoru mają odzwierciedlenie w jego twórczości literackiej, którą od lat rozwija jako swoją kolejną pasję. Autor wierszy dla dzieci, klaun w fundacji Czerwone Noski – Klown w Szpitalu oraz zapalony maratończyk.

Gminny Ośrodek Kultury w Kobylance

04.06.2017 – godz. 16:00

Wstęp wolny!!!

Gorąco zapraszamy!!!