Już 03.03.2017 na deskach GOK wystąpi Szczecińska Grupa Improwizacyjna “Pod Pretekstem”!!!

Jeżeli ktoś w życiu nie widział na własne oczy prawdziwego spektaklu, opartego w pełni na improwizacji aktorów, to musi być koniecznie z nami 03.03.2017 (godz. 19.00) w Gminnym Ośrodku Kultury w Kobylance. To po prostu trzeba zobaczyć aby nasze życie stało się pełniejsze a nasze osobiste granice wyobraźni zostały przesunięte w rejony, o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia…

To nie będzie zwykły teatr i nie będzie to zwykły kabaret – to będzie genialna hybryda naszych pomysłów jako widowni i znakomitej interakcji aktorów, którzy wcielą w życie sceniczne wszystko co przyjdzie nam do głowy – im dowcipniej wymyślimy – tym dowcipniej to ograją.

O kim mowa? O najlepszej w tej części Polski formacji improwizacyjnej pod nazwą “Szczecińska Grupa Improwizacyjna Pod Pretekstem”. Jak sami o sobie mówią, są najbardziej leniwymi aktorami jakich znają sceny – nie uczą się tekstów, nie ucz się ról, nie dbają o stroje, scenografię i rekwizyty. Jednakże na ich występy przychodzą tłumy a bilety w serwisach internetowych rozchodzą się momentalnie! Dlaczego? SPRAWDŹCIE!!!

Zespół GOK serdecznie zaprasza!