DZIEŃ NR 10 – GMINNE FERIE ZIMOWE 2018 oraz Półkolonia w CKiR

To już ostatni dzień półkolonii z Eko-LEGO w Centrum Kultury i Rekreacji. Jest tam niezmiernie miło poinformować, że dzieci chcą z nami zostać dłużej. Niestety ferie się kończą, a zajęcia szkolne za pasem. W 10 dniu nasi mali uczestnicy stworzyli sztuczny śnieg i papier czerpany. Odbyło się przedstawienie pt. “Pchła szachrajka” wystawione przez Teatr Rozmaitości “Gwitajcie”, oraz dzieci mogły uczestniczyć w słuchowisku z bajką “Królowa Śniegu”. Po posiłku dzieci brały udział w zajęciach ruchowych i konstruowaniu z klocków lego “małego helikoptera”, czy “dużego ptaka”.

Na świetlicy w Motańcu odbył się turniej kwalifikacyjny w piłkę nożna na konsoli o puchar Wójta Gminy Kobylanka. Z pośród uczestników wyłoniono zwycięzce, który już jutro weźmie udział w turnieju finałowym z resztą zakwalifikowanych dzieci.

W dniu jutrzejszym (27 stycznia, sobota) na sali CKiR od godziny 10:00 odbędzie się oficjalne zakończenie Ferii Zimowych 2018 w Kobylance.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na warsztaty artystyczne, zajęcia ruchowe oraz pyszne hot-dogi. Również od godziny 10:00 odbędzie się ostatni turniej kwalifikacyjny w piłkę nożna na konsoli o puchar Wójta Gminy Kobylanka dla dzieci z Kobylanki do FINAŁU rozgrywek (sala CKiR), który przewidziany jest na godzinę 13:00. Na uczestników będą czekać drobne upominki i dyplomy, a dla zwycięzców puchary i nagrody, które wręczy Wójt gminy Kobylanka Pan Mirosław Przysiwek.

Do zobaczenia!