TYMEK + Wac Toja, Trill Pem + goście

Już w piątek 28 sierpnia nad Miedwiem po raz pierwszy! Tymek razem z ekipą zagości w Morzyczynie na deskach sławnego amfiteatru. To będzie koncert, który godnie zakończy te wakacje !
Organizatorzy Miedwie Street-Art Festiwal zapraszają na najgorętszy piątek tych wakacji ❤
Rok temu w ostatniej chwili wypadł z Line up’u Miedwie Street Night z powodu choroby. Wtedy godnie zastąpił go Malik Montana i może dobrze wyszło… Dzięki temu koniec lata nad Miedwiem będzie Poza Kontrolą!
UWAGA! Ilość biletów ograniczona!
I PULA 49 PLN —– > WYPRZEDANA
II PULA 59 PLN —–>dostępna również stacjonarnie w lokalach i barach nad jeziorem Miedwie oraz wybranych punktach sprzedaży.
III PULA 69 PLN —–> limitowana pula biletów dostępna w dniu koncertu przed wejściem.
*Osoby poniżej 18 roku życia (wejście tylko za okazaniem pisemnej zgody opiekuna)
*Osoby poniżej 16 roku życia (wejście tylko z opiekunem prawnym, każdy musi mieć bilet)
*Wzór zgody opiekunów/ rodziców do pobrania:
Miedwie Poza Kontrolą! Widzimy się już 28 sierpnia w Morzyczynie!
Na wydarzenie zapraszają:
COOLTURALNI.PL , Fresh4Dope, Centrum Kultury i Rekreacji w Kobylance, Imprezowe Miedwie, Hip-Hop.pl, Ticketos, rapnews.pl,
Akredytacje: streetartmiedwiefestival.gmail.com

Wydarzenie zostało zakończone.